vs
0
:
0
03 grudnia 2011 r.| 13:30


Kartki

Skład

Pozostałe informacje

  • SędziaPaweł Raczkowski
  • Widzowie6 504

Relacja

Bez bramek w Kielcach dodał: maaarcin | źródło: LigaPolska.pl | 03.12.2011 15:24

Bez bramek w Kielcach

Piłkarze Korony Kielce  |  fot. ASInfo

Ani jednego gola nie obejrzeli kibice w Kielcach, gdzie w pierwszym sobotnim spotkaniu szesnastej kolejki T-Mobile Ekstraklasy Korona podzieliła się punktami z Cracovią. Żadna z drużyn z pewnością nie jest do końca zadowolona z takiego rozstrzygnięcia.

W pierwszych dziesięciu minutach kibice nie oglądali najciekawszego pojedynku. Gra głównie toczyła się w środkowej strefie boiska. Żadna z drużyn nie potrafiła poważniej zagrozić bramce rywala.

W kolejnych minutach kibice doczekali się strzałów, ale ich wykonanie było bardzo słabe. Bardzo niecelnie uderzali Jovanović i Kosanović. Najbliżej bramki był Suvorov, który z rzutu wolnego uderzył metr obok bramki. Nie mniej jednak poziom tego spotkania pozostawiał bardzo wiele do życzenia.

Groźniej zrobiło się dopiero w 30. minucie. Wówczas w polu karnym Korony ładnie z piłką obrócił się Visnakovs. Łotysz nieco się poślizgnął przy strzale, ale Małkowski musiał interweniować. Zrobił to skutecznie, odbijając piłkę na korner. Korona odpowiedziała mocnym strzałem Lisowskiego z rzutu wolnego, po którym piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

W końcówce pierwszej połowy jeszcze jedną okazję miał Visnakovs, ale po podaniu Suvorova, tym razem uderzył niecelnie. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga połowa rozpoczęła się od doskonałej okazji dla Korony. W 47. minucie dość niespodziewanie w sytuacji sam na sam z Kaczmarkiem znalazł się Korzym, ale nie potrafił pokonać bramkarza Pasów. W kolejnych minutach nadal inicjatywa należała do podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego. W 57. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową strzelał Stano, ale piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

Kilkadziesiąt sekund później ponownie było gorąco pod bramką Cracovii. Tym razem na strzał z lewej strony pola karnego zdecydował się Lech, ale posłał piłkę tuż obok słupka. Z biegiem czasu gra się wyrównała. Pasy próbowały atakować, ale bramce Korony udało im się zagrozić dopiero w 78. minucie. Potężnie z dystansu uderzał Visnakovs, ale dobrze ustawiony Małkowski odbił futbolówkę.

Na kolejną bramkową sytuację kibice musieli czekać do doliczonego czasu gry. Wówczas po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony boiska, na listę strzelców powinien wpisać się Kijanskas, ale główkował z kilku metrów niecelnie.

Korona Kielce - Cracovia 0:0

Pełna statystyka meczu
drukuj prześlij

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

maciek95 | 04.12.2011 19:46

A Cracovi pewnie po raz kolejny cudem uda się utrzymać...

~koziołeKKS04~ | 03.12.2011 23:05

Szkoda, że Pasom nie udalo się wygrać, ale mimo wszystko najważniejsze, że zdobywają jakies punkty - każdy jest ważny. Hej KSC!

pauluss | 03.12.2011 22:15

ale wynik chyba już nie najlepszy ....

1973_ck | 03.12.2011 15:50

Najgorszy mecz Korony w tym sezonie.

1
Goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Piłkarskie legendy spotkały się po latach

Piłkarskie legendy spotkały się po latach

W sobotę o 12 w Monachium na Stadionie Olimpijskim odbył się mecz gwiazd Ultimate Champions Match. ...

czytaj

Nowa książka o Barcelonie z rabatem

Nowa książka o Barcelonie z rabatem

Mamy przyjemność poinformować o wydaniu książki: „Barca. Za kulisami najlepszej drużyny ...

czytaj